Kvalitní krmiva pro psy za poctivou cenu
 

Kompletní řada vysoce kvalitních, vyvážených, chutných a lehce stravitelných krmin pro psy, kterou v Evropě využívá celá řada úspěšných profesionálních drezérů služebních a loveckých psů.

TOP ENERGY

 

TOP ENERGY  využívá zkušeností dietologů, technických odborníků a specialistů na výživu, jejichž cílem je produkce kvalitního, energeticky vyváženého krmiva pro psy, které poskytuje všechny nezbytné nutriční substance – základ pro energetický požadavek, zdraví a pohodu psů ve všech stupních zátěže od běžné po intenzivní fyzickou aktivitu.

TOP ENERGY   využívá vysoce kvalitní přírodní materiály, které jsou pečlivě vybírány, sterilizovány a individuálně připravovány při vhodné teplotě k uchování organoleptických vlastností při použití inovativních technologií.

TOP ENERGY krmivo obsahuje vitaminy a minerální soli, které jsou přidávány zastudena a slouží především k uchování bezzávadných hodnot krmiva.

TOP ENERGY - kalorie, proteiny a vitaminy obsažené v krmivu firmy TOP ENERGY jsou důležité pro zdraví a správnou výživu Vašich psů. Jedná se o vysoce kvalitní konstantní krmivo.
 

 

Dávkování Prodejci Reference